Reakcia na: Vrtacik #34133:
Ja zvláštne, že v Košických Solarisoch dokázali Poliaci dať nápisy správne. Možno to niečo hovorí a istej dávke arogancie či ignorancie.Je zvlástne, že slovák dokáže hovoriť po Česky za chvíľu ale Čech po Slovensky sa to nenaučí za celý život. Poznám jedinú výnimku a to Donutila.
Jajcaj
4953 - BA-736JY (ex 1905), teda nie 735 JY !