Reakcia na: Darro #34102:
do katalogu nam chyba uz len nova SPZ 1917, ostatne nove mame (za predpokladu ze 4953 ma 735JY). moj tip na 4952 je 1901 ?
. Vyzerá to tak že sa s tými staro novými ikacmi v Petržalke roztrhlo vrece. Už sa na ne teším
...
Darro
ALE JA CHCEM 1915!!!!!! TA MA NAAAADHERNE OBRISOVE SVETLA PRESNE TAKE AKO MALA 4922 MOZNO NIEKTO PAMATA... ALE ONA MALA PREDNE ZELENE A VODIC MAL SUPER VYZDOBENU KABINKU VODOU PO HOLENI ZNACKY DENIM HEHE... ? ? ?