Konečneeeeee už nikdy nepojdem ráno do školy v 1905-keeeeeeee ? , konečneeee sa bude na linke 198 v zime kúrit!!!Konečneeee deduško z 1905-ky pôjde na iný črep, hehee ?
. Vyzerá to tak že sa s tými staro novými ikacmi v Petržalke roztrhlo vrece. Už sa na ne teším
...
)...
Emo
Hehe, dneska som pri Terne stretol 4954, chvíľu som kukal jak puk, že čo to je za sprostosť, až mi došlo, že to asi preradili vozy z iných kolón. ? ?
ZV 4098 o 12:00 na L90.
ZV 3626 o 15:30 na L80.