Reakcia na: Darro #34080:
Posila je to aspoň v tom, že sa znížil nedostatok kĺbákov na 4.dtpa.Hehe, dneska som pri Terne stretol 4954, chvíľu som kukal jak puk, že čo to je za sprostosť, až mi došlo, že to asi preradili vozy z iných kolón. ? ?
ZV 4098 o 12:00 na L90.
ZV 3626 o 15:30 na L80.
. Vyzerá to tak že sa s tými staro novými ikacmi v Petržalke roztrhlo vrece. Už sa na ne teším
...
Darro