Darro: Spravili si miesto na nové plyňáky. Na 4. zrejme nikdy nepôjdu a tak sa budú Karosy brať a nahrádzať Ikarusmi. Zrejme by bolo dobré sledovať aké K741 nám z Petržalky zmiznú.
Na nové busy, skutočne nové vozy si ešte počkáme. Lebo aké robenie si miesta na nové vozy. Ak príde niečo nové treba nahradiť práve Ikarusy 280, takže by išli skô proti sebe. Tá kolóna, ktorá má najviac Ik280 logicky by mala dosťať najviac nových vozov, nie?
Na nové busy, skutočne nové vozy si ešte počkáme. Lebo aké robenie si miesta na nové vozy. Ak príde niečo nové treba nahradiť práve Ikarusy 280, takže by išli skô proti sebe. Tá kolóna, ktorá má najviac Ik280 logicky by mala dosťať najviac nových vozov, nie?
)...
ale nie. No treba uznať že tender na nové autobusy je naozaj pravda len škoda že sú staršie skoro ako ja... Heh. Myslíš že mňa teší take niečo že ráno budem stat na zastávke a priletí taká diera na zastávku... veď v tom zmrznem ale to číslo 4955 je veľmi pekné asi si ten voz oblubim dúfam že bude dobrý.
TeBeCe