Frenky-To si mal vazne velku cest sa rozpravat z vodicom z plynaku,hehe:-D!Tak ale nazor je super,kto nejde jak king tak toho treba cakat:)
A inak som velmi spokojny z linkou 63, uz mohla davno chodit pri HYPERNOVU!
A inak som velmi spokojny z linkou 63, uz mohla davno chodit pri HYPERNOVU!
Ámos Keynes
Ale videl som aj ako vodič čakal kráčajúcu babičku. Dobre spravil, lebo bežať asi nemohla. Potom spokojne nastúpila. Aj keď je to paradox, že 80 platiacich cestujúcich bolo zdržaných pre jedného neplatiaceho.