No už som sa sem dovalkal... prajem vám všetkým tu prítomným aj tým tajne prítomným veľa zdravia, šťastia a úspechov v novom roku 2005, všetkým vodičom ktorý nás vozia prajem čo najmenej nehôd a stresu a aby vedúci DPA kolón boli na toľko dobrý ako tento rok ba lepší... ale aj tak pekné zmeny k lepšiemu boli a verím že aj budú... Takže das ist alles. Dovi.
Max