Reakcia na: Max #33992:
Nedockas sa novej verzie, tak ako som sa ja este nedockal fotiek, co mi Andy slubuje 2 roky
A to som mu za ne chcel dat tabulu 112ky
A to som mu za ne chcel dat tabulu 112ky
, 2800?, 2801?, 2812, 2825?, 2829 ?,
,
, 2810, 2403?, 2814?
som zvedavy na zajtrajsiu vypravu
(vypravu krasnanskych nocnych elektriciek napisem zrejme sam v predstihu, ak nezabudnem)
Max
Rád by som sa do mojej SmrTi dočkal nejakej novej verzie! ?