Reakcia na: pista #33930:
konala sa zvyčajná ND pri príležitosti neplánovaného výskytu gumokolu v dráhe kovokolu niekde pri PKO.
Ved to bola totalna blbost.
Inak tu v Sturove po sto rokoch kupili nove Karosy. Este jeden offtopic - ten novy GVD neni zly. Velmi ma potesil vlak Ex Jaroslav Hasek. Pohodlie za rozumnu cenu.
frenky
Dnes bolo plynakov na 21 zasa pozehnane: 1603, 1605, 1607 (tym som si nie isty), 1608, 1614