Reakcia na: K2YU #32530:
He vieme čo bude budúce 7123 ? Re #32586 Andy: Aj ja som tam bol, mal som 6,5 roka, boli sme na Poštovej, sedel som otcovi na ramenách, štrngal klúčmi a pýtal sa otca čo ten dav kričí, lebo som im nerozumel a chcel som kričať s nimi. Vždy si na to spomeniem keď vidím film Kolja.
Andy
ZV 2001 - 78
ZV 2014 - 71
ZV 6285 - 201