Reakcia na: Darro #32534:
Ano, slovo tragač bolo kedysi na 1. kolóne obľúbené, z nostalgie ho používam na všetko, čo má kolesá ? Keď už sme pri tom, dlho som nevidela vodičku Valiku zo 4.DP, snáď už nadobro nešla do dôchodku ? Tá mi bola vždy celkom sympatická, pár krát som sa s ňou aj osobne stretla s 1203 pri káve na Dolnozemskej.
Ps. Janka si otvorila fitness, ex z 1203 si otvoril hubu. Dôsledky sú rovnaké - obaja sú z beusu preč. ?
fobust
Resp. pochval, ale nepis linku ani cislo voza, vlastne co najmenej informacii, ktore by pomohli dotycneho vodica vypatrat. ?