Andy: Hehe to by ma zaujímalo kto to asi je... to je normal počul som že aj naši zlatý dispečeri pod mostom si radi čítajú iMHD, či tam dolu to neviem ale už som sa stretol aj s tým že niekto z nich na nás nadával lebo sme písali že niekde stál dispečer a nerobil to čo má... no čo, aj oni majú svojich dispečerov len škoda že sme to asi mi čo im jedine robíme problémy. Hehe.
Darro
Inak pre zvedavcov naša bývalá rišavá šoférka (Janka) z 4.DPA sa dala na fitness a je odfotena v časopise MUSCLE&FITNESS v rubrike do formy. Pozerám že odkiaľ tu ženu poznám... a tak som si prečítal jej list a ked som si prečítal že jazdila cez víkendy na kĺbovom autobuse MHD tak mi bolo jasné kto to už je. Už v DPB nepracuje a otvorila si Fitness v Rusovciach. Ak si neviete niektorý spomenúť koho myslím pozrite si to na stane 33 v ľavo dolu... určite si spomeniete. MYSLÍM ŽE VIAC ĽUDÍ Z DPB BY SI MOHLI ZOBRAŤ PRIKLAD Z TEJTO ŽENY.