Tatrovečka: Tragač... Vidím že to slovo sa ti veľmi páči.
Inak pre zvedavcov naša bývalá rišavá šoférka (Janka) z 4.DPA sa dala na fitness a je odfotena v časopise MUSCLE&FITNESS v rubrike do formy. Pozerám že odkiaľ tu ženu poznám... a tak som si prečítal jej list a ked som si prečítal že jazdila cez víkendy na kĺbovom autobuse MHD tak mi bolo jasné kto to už je. Už v DPB nepracuje a otvorila si Fitness v Rusovciach. Ak si neviete niektorý spomenúť koho myslím pozrite si to na stane 33 v ľavo dolu... určite si spomeniete. MYSLÍM ŽE VIAC ĽUDÍ Z DPB BY SI MOHLI ZOBRAŤ PRIKLAD Z TEJTO ŽENY.
Inak pre zvedavcov naša bývalá rišavá šoférka (Janka) z 4.DPA sa dala na fitness a je odfotena v časopise MUSCLE&FITNESS v rubrike do formy. Pozerám že odkiaľ tu ženu poznám... a tak som si prečítal jej list a ked som si prečítal že jazdila cez víkendy na kĺbovom autobuse MHD tak mi bolo jasné kto to už je. Už v DPB nepracuje a otvorila si Fitness v Rusovciach. Ak si neviete niektorý spomenúť koho myslím pozrite si to na stane 33 v ľavo dolu... určite si spomeniete. MYSLÍM ŽE VIAC ĽUDÍ Z DPB BY SI MOHLI ZOBRAŤ PRIKLAD Z TEJTO ŽENY.
Max
takže odpoveď na tvoj príspevok:
Vadí ti, keď ostatní poukazujú na tvoj vek, resp. vek, na ktorý ťa odhadujú. Neviem presne koľko máš rokov, a je mi to jedno, ale podľa tvojho príspevku by som tipoval tak 10, viac nie. Chceš od ostatných, aby ťa brali vážne. Ale to by si musel písať normálne veci a nie takéto niečo. Ten príspevok je po gramatickej aj štylistickej stránke v poriadku, ale vysvetli mi, čo si ním chcel povedať, lebo sám o sebe nedáva zmysel. Chcel si sa:
a.) pochváliť že si mal možnosť ukradnúť bus ale neurobil si to
b.) vyzdvihnúť tým, že nie si zlodej?
c.) chcel si nabonzovať vodiča, ale neurobil si to
d.) vyzdvihnúť tým, že nie si sviňa a bonzák?
e.) pochváliť sa, že si sledoval vodiča na nákupe?
f.) oboznámiť iMHD s tým, čo obeduje priemerný vodič?
g.) poukázať na neutešenú finančnú situáciu vodičov?
h.) oznámiť nám, že porušenie prac. disciplíny ťa pobavilo?
i.) informovať nás, že vodič 1xxx je tvoj kamarát?
j.) alebo snáď to, že bývaš v Záhorskej Bystrici?
k.) alebo si len cítil potrebu napísať nejaký príspevok???
Ja ak vidím vodiča ako robí niečo čo nemá, tak sa tvárim že to nevidím, resp. je mi to jedno, pokiaľ to niekoho neohrozuje. V tomto prípade mal aspoň vypnúť motor a zavrieť dvere a samozrejme založiť klin. Ale na to si ho určite upozornil, keďže je to tvoj kamarát. Ak by môj kamarát spravil také niečo, tak by som ho na to upozornil, resp. postrážil mu voz. A určite by som to nepísal na internet - načo?