Reakcia na: d3k0 #32501:
Samozrejme ja velmi dobre rozumiem!!! Ale myslim si ze na urovni nemam 100% podiel...Mozno som nieco prepiskol, ale iba tebe sa mozem ospravedlmit!Ty trom pajacom co sa domna obuvali nemam co vysvetlovat! ?

No a bezpecak znamena zatvorenie kotucov, plesknutie magnetiek (to bolo to prudke dobrzdenie) a spustenie zvonceka
Vodic z toho bol zjavne vykolajeny viac nez prislusny obvod voza, tak rozmyslal ze co s tym
To pobliknutie svetla je nasledok toho, ze ked su v cinnosti vsetky magnetky, tak maju tak velky odber, ze ani dobijanie baterky nestiha, a povodne (pri zapnutom voze cca 26V) palubne napatie poklesne na 20-22V
No a ked zrusil funkciu bezpecaku, tak mohol normalne pokracovat v jazde
? ?
Ike
http://www.sme.sk/clanok.asp?vyd=&cl=1827756