Minule sa mi naskytla perfektná príležitosť ukradnúť bus; sedím si tak v aute pred miestnymi potravinami v ZB pozerám do prázdna. Na počiatočnú zastávku po krátkej prestávke sa pristaví voz 1xxx (o chvíľku zistíte prečo číslo píšem len 1). Bus má otvorené dvere a vodič zrazu vystúpi. Zacal som teda očami sledovať kam ide. A stalo sa neuveriteľné: vodič išiel do potravín a autobus nechal 3 minúty naštartovaný s otvorenými dverami. Vtedy mi prebehla hlavou myšlienka "zoberiem, nezoberiem?". Keďže nie som zlodej nezobral som. Vodič si kúpil maslo, 4 rožky a 1 rajčinu. Toto porušenie prac. discipliny ma naozaj pobavilo. A keďže je vodič môj kamarát nebonzol som ho. ale aj keby nebol nebonzol by som ho pre ojedinelost (hlavne v ZB)
TeBeCe