TV PRO7 a zrejme aj ORF majú peknú reklamu na Poštu - znudený vodič viedenského autobusu Gräf & Steyr prechádza s prázdnym vozom cez mesto, zastane na zastávke a pri označníku ho čaká poštár a podá mu list ?
pekne spravené, aj slovenská pošta by mohla spraviť také niečo, akurát s tým rozdielom, že poštár sa pri nastupovaní prepadne cez prehrdzavený schod ?
pekne spravené, aj slovenská pošta by mohla spraviť také niečo, akurát s tým rozdielom, že poštár sa pri nastupovaní prepadne cez prehrdzavený schod ?

kuvik