Tomáš: len pre tvoju informáciu NEMÁM 12 rokov. Lebo aj ja mám 12 tak ty máš 15! Dobre tomáš?! A neviem kto sa tu do koho obuval, ja napríklad som sa obuval ráno do topánok. Neviem ako ty.
ospravedlnujem sa za OT. A aby som to napravil, tak predvčerom bola 2008 na L37 ako ZV. Dobre to vyzeralo.
ospravedlnujem sa za OT. A aby som to napravil, tak predvčerom bola 2008 na L37 ako ZV. Dobre to vyzeralo.
Beus
Stalo sa asi to, ze mozno na par milisekund ten pedal pustil, casovaci obvod zblbol a tresol bezpecak hned, aj ked ho mal tresnut az po spominanych 4 sekundach