Dnes rano T6 normalne zastala na zastavke a potom este doslova prudko dobrzdila a na to sa zapol zvoncek este trosku pobliklo aj svetlo ako keby sla len z baterok, vodic nieco skumavo pozeral na panely a po asi minute sa normalne rozbehol. Co sa mohlo stat, zeby zachrana brzda? ?
Max
O 12tej tam ešte veselo kopali (uprostred cesty), teraz to už zasypávajú pieskom a možno aj zaasfaltujú. Neprejazdný je ľavý jazdný pruh v smere od SAV na Rač. mýto, na križovatke SAV vzniká pekný lievik a chaos. (busy 81 a 93 to majú teraz ešte viacej komplikované)