Dnes rano T6 normalne zastala na zastavke a potom este doslova prudko dobrzdila a na to sa zapol zvoncek este trosku pobliklo aj svetlo ako keby sla len z baterok, vodic nieco skumavo pozeral na panely a po asi minute sa normalne rozbehol. Co sa mohlo stat, zeby zachrana brzda? ?
Tatrovečka