Reakcia na: Max #32492:
Gál to pekne povedal, ze socializmus bola klietka, kde sme mali o vsetko postarane, ale boli sme strazeny a obmedzovany, demokracie je krasna velka dzungla, ktora je ale tiez nebezpecna a kazdy sa musi starat sam o seba... na tomto je vela pravdy... podla mna aj socializmus aj demokracia mali svoje klady aj zapory
? ?
fobust
7056 som dnes rano videl v Krasnanoch a nevyzerala po nehode. Videl som sice iba zadok, cely pravy bok a celo, zlava som ju nevidel, kazdopadne poskodenie som si nevsimol ziadne. ?