Reakcia na: Ámos Keynes #32465:
A cez leto je samozrejme aj v Prahe trávnik v koľajisku žltučký ako voda v detskom bazéne. Len v Brne som videl na vlastné oči trávnik v kolajisku zelený.
Tak napríklad - neviete, čo je s T3S ? Dlho som ju nevidel !
Len neviem, ako prestať...

Mat3j
Ano andy robil na mna psychologicky natlak ?
Tu je moje icq cislo: 266121254, v zahlavi je mail, takze ak je Vam v tejto veci nieco nejasne, chcete mi vynadat obratte sa na icq alebo na mail. Len prosim ukoncime to uz tu na fore ?