Ten kopecek sa tusim vola 'Zabijak', nazvala ho tak prva najmladsia generacia sidliska dnv (to su ti 19-20rocny co teraz namiesto sankovania vymysleli lepsiu zabavku -Rellye sidlisko - sutaz spociva v tom ze sa nahulia, sadnu za volant, a okolo baraku mi behaju 120 na hrdzavych stodvacinach:o)
)
)
Tak napríklad - neviete, čo je s T3S ? Dlho som ju nevidel !
Mat3j
Ano andy robil na mna psychologicky natlak ?
Tu je moje icq cislo: 266121254, v zahlavi je mail, takze ak je Vam v tejto veci nieco nejasne, chcete mi vynadat obratte sa na icq alebo na mail. Len prosim ukoncime to uz tu na fore ?