Reakcia na: Ámos Keynes #32465:
A cez leto je samozrejme aj v Prahe trávnik v koľajisku žltučký ako voda v detskom bazéne. Len v Brne som videl na vlastné oči trávnik v kolajisku zelený.
Tak napríklad - neviete, čo je s T3S ? Dlho som ju nevidel !
Len neviem, ako prestať...

Ike