Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Tomáš #32422:
Aha. Dosli slova, co? No pekne! Smola uz si to tu spokecizoval ? !
Reakcia na: Tomáš #32422:
To bol fakt inteligentny prispevok...
Reakcia na: Mat3j #32421:
bla bla bla... ?
Reakcia na: Tomáš #32416:
Pokial spravne vidim husty si tu jedine ty. A prec sa neodpracem. Mam take iste pravo tu byt, ako ty, alebo vsetci ostatni. Takze setri sily! ?
Reakcia na: majo #32419:
Koncim s tymto pisanim. Fakt to tu pokecizujem! JA rypem a ty sa nestaraj! Diky Ti...!!!
Reakcia na: Tomáš #32418:
Nie som Mat3j ani jeho hovorca, ale preco donho rypes, ked tu napisal informaciu, ktora mohla niekoho zaujimat ❓ ❗ ?
Reakcia na: Majo #32417:
A ty si kto jeho hovorca? alebo zeby nebodaj Mat3j? Tu uz je vsetko mozne.. ❗
Reakcia na: Tomáš #32416:
No a čo že to Teba nezaujíma? Mat3j to písal preto, že to niekoho mohlo zaujímať...
Reakcia na: Mat3j #32415:
Odprac sa prec!!! A nebud husty! ?
Reakcia na: Tomáš #32414:
Ani mna nezaujima, ze teba to nezaujima ?
Reakcia na: Mat3j #32413:
Nikoho to nezaujíma... ?
Ozaj zabudol som: okolo 14:50 robila 1021 zalozak na L89. Dobre to vyzeralo ?
Reakcia na: Andy #32409:
Nie nebude zlty...Mozno iba ked budu mrazy... Btw. presne toto iste som tu spominal cca. pred 2 mesicmi, ze ho tam dali, takze naozaj je "vzdyzeleny" ?
Reakcia na: Hovnival #32399:
Tvoje pekne meno ťa ospravedlňuje ...
Reakcia na: Andy #32409:
Prečo SLOVENSKÝ vždyžltý trávnik? Keď som bol v lete v Prahe, tak na tej ich trávnatej trati Brusnice - Pohořelec, s ktorou sa furt chvália, mal trávnik takú žltohnedošedú farbu...
Reakcia na: Ike #32405:
Len aby to o mesiac nebol slovenský vždyžltý trávnik..
Momentalne este treba vyriesit par inych problemov a snad cez Vianoce zvysi daky cas na urobenie zmien 🙂
d3k0: To je dobre, ze konecne tu zaheslujete diskusiu. Vsak tu na diskusii sa teraz moze hocikto podpisat pod nickom niekoho ineho a urobit z neho debila...
all: nevie niekto, kedy budu jazdit Novoplan a Zlinervrakosa? Su este stale na Trnavke?
Inak klobuk dole pred usekom Damborskeho-H.Krcace, medzi tratou a cestou je nasadeny ten kanadsky vzdyzeleny travnik, vyzera to naozaj pekne, skoda, ze to nepotiahli dalej alebo to rovno nedali vsade, je to pekne

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.