Reakcia na: d3k0 #32396:
u te nehody jsem byl asi v 7:30. Podle mne neodbocoval ze Zabotove, protoze mel uplne zruseny predek a stal rovne, takze kdyz narazil, musel uz nejaky cas jet rovne a to dost rychle. Kazdopadne to byl Nitrak (NR-xxx-xx), ktery se asi v Blave nevyzna...
Max