Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Odkedy má 3514 kovové držadlá na sedadlách? Buď som bol slepý a nikdy som si to nevšimol, alebo ich vymenili...
Reakcia na: Johny D #32375:
pre zaujímavosť: linku 379 robil voz 3604 ?
Piatok 12.11.
- 2820 po 11. h. ako ZV na linke 34/4, co ho nahradilo potom netusim, pretoze pred 15. h. tam bol dalsi ZV 20xx a napokon isiel 2827
- 2629 pred 20. h. docasne odisiel z linky 83/5 na plnicku, aj ho hradil nejaky ZV ik.4x5, ale aky, to neviem.
-ad 7909-10, iba doplnim, ze neskor sa na linku 5/7 vratil

Sobota 13.11.
- 7055 po 13. h. ako ZV na linke 5/4, neskor ho nahradil 7951-52
- 2626 po 16.20 h. docasne odisiel z linky 83/3 na plnicku, nahradil ho ZV 2612
- 1704 o 17.20 h. docasne odisiel z linky 20/2 na plnicku, nahradil ho ZV 4825 ?
- 1704 pred 21. h. docasne vypadol na linke 20/2, neskor ho nahradil ZV 1010
- 2823 okolo 21. h. vypadol na linke 83/5, neskor ho nahradil ZV 2829 a napokon 2817

Nedela 14.11.
- 4824 v rannych hodinach vypadol na linke 93/3 pre poruchu
- 2826 od 21.39 h. vypadol na linke 83/4 pre poruchu (odstaveny na konecnej Pri krizi), neskor ho az do konca sluzby nahradil ZV 2513

Pondelok 15.11.
- 7791-92 pred 13. h. docasne vypadol na linke 12/2, neskor ho nahraduil ZV 7715
- 2629 o 13.30 h. z linky 34/1, 2606 o 16.08 h. z linky 34/4 a 2630 o 19.05 h. z linky 83/5 docasne odisli na plnicku, vsetkych nahradil ZV 2823
- 2940 docasne vypadol na linke 83/11 (vynechal prvy prichod do Dubr. v popoludnajsej spicke po 14. h., hoci do Dubr. prisiel neviem preco uz o 13.30 h., aby popoludnajsiu zmenu zacal az o 14.40 h. ); bez ZV
- 1134 o 14. h. docasne vypadol na linke 22/2, neskor ho nahradil ZV 3604
- linka 5/3 vynechala prichod do Dubr. o 15. h. (i odchod o 15.45 h.), neskor isiel 7941-42
- 2514 okolo 15.30 h. docasne vypadol na linke 34/7, bez ZV, avsak pre neskore napojenie na trat nebol obsluzeny ani posledny odchod z Dubr. o 17.52 h. a tak az do konca sluzby bez ZV
- 2818 okolo 17.30 h. docasne vypadol na linke 83/1, neskor ho nahradil ZV 2710
- 2822 okolo 18.30 h. docasne vypadol na linke 83/6, neskor ho nahradil ZV 2008

Utorok 16.11.
- 1306 po 6.30 h. ako ZV na linke 20/5, neskor ho nahradil 2139 ?
- 2822 po 9.30 h. ako ZV na linke 83/1, neskor ho nahradil 2611
- doplnim Maxovu info o 2303, vypadol o 14.50 h. na linke 83/8 (odstaveny na konecnej Pri krizi), neskor ho nahradil ZV 2513 a napokon 2823
- 2629 po 18.30 h. z linky 83/4 a 2630 o 19.10 h. z linky 34/4 docasne (mozno az do konca sluzby ) odisli na plnicku, oba bez ZV; 2608 o 20.22 h. odisiel z linky 34/1 na plnicku, az do konca sluzby bez ZV

Vyprava podla poradia:
1: 7787-88, 7767-68, 7741-42, 7819-20, 7809-10, 7765-66, 7785-86, 7795-96, 7751-52, 7737-38
5: 7917-18, 7947-48, 7725-26, 7931-32, 7921-22, 7939-40, 7941-42, 7845-46, 7923-24, 7904-03, 7843-44, 7949-50, 7953-54
12: 7821-22, 7797-98, 7828-27, 7833-34, 7727-28, 7779-80
20: 1024, 1012, 1010, 1013, 2139n ?
? M: ZV 1306/5
22: 1032, 1021, 1062, 1009, 1007, P 1134
26: 1917
27: 1008, S 1014
34: 2608, 2813, 2827, 2630, 2810, S 2940, 2408, 2403
35: 3639, S 3508
83: 2611n, 2811, 2823, 2629, 2801, 2809, 2820, 2303, S N 2826, 2818, 2404, 2401, 2814
? M: ZV 2822/1, ZV 2513 a 2823/oba 8
380: 1510
382: 1111
504: vid frenkyho prispevok

Prispeli: ? , frenky
Reakcia na: Darro #32373:
hehe, dobrý nápad, odporúčam EXverejnoprávnu TV, tá je 1tka. Malo by to mať poriadnu zápletku (asi ako tvorba systému oblastného označovania liniek) a malo by to byť maximálne neprehľadné (asi ako účtovníctvo DP_) a emociálne to umocniť kdejakými vrakmi a bude to nádhera ? ? ?
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=3825242e29eff3f3f02926292333ef392b2e212c23
Hehe... telenovela môže ísť do prdele oproti tomuto fóru... už tu len chýba to že Mat3j alebo Fliačik je nemanželske dieťa niekoho z nás a môže začať natáčať a zarábať prachy... vybavíme predaj do JOJ a Markiza a sme boháči...
Hmm, dnesok priniesol zaujimave odhalenia... Ale co uz s vami

Ja dam aj nejaku dispecersku:
na 504 dnes bude velmo zaujimavy vozik s cislom 1817 ?
Kukam ze dispecerske forum sa nam spokecizovalo ?
Reakcia na: Ike #32369:
Ten bohužial existuje.. Veď ho roky všetci poznáme 😞
Reakcia na: Andy #32367:
a Colora:)
Reakcia na: Andy #32367:
OK, asi uz budem ticho.
Ešte by sa mohol priznať ten, kto si vymyslel a simuloval "Zdenka" a bude to o.k.... 🙂
Reakcia na: Andy #32364:
Myslim si, ze toho "niekoho" malokedy napadne, aby sa pozrel tak na 98 stranu, aby si tam precital, o com sme sa rozpravali.
Reakcia na: Mat3j #32335:
Nič si z toho nerob. iMHD nemá na DPB žiadny vplyv, čo tu my z dlhej chvíle skladáme k sebe písmenká, to väčšinu profíkov, ani vrchnosť načisto nezaujíma. A trápiť ťa nemá čo - Z zaželá príjemnú šichtu každému, kto aspoň vzdialene pripomína beusáka ? a ja som tiež narozprávala mojim slintajúcim kolegom všelijaké zaručene pravdivé historky z jazdy na niečom, čo som v skutočnosti videla akurát tak na priemstaváckom šrotovisku ...
? ?
Reakcia na: Zdenko #32363:
Bože a čo ak si to tú NÁHODOU niekto prečíta? Dostane taký šok ako ty?
Reakcia na: Ike #32362:
Mali by sme to tu zapratat rychlo zopar prispevkami, aby to skoncilo niekde riadne vzadu a aby nebola sanca, aby si to niekto precital. ?
Chalani, uz vazne serte na to... tvarite sa ako by niekto umrel (fnuk asi sa rozplacem)... proste sme naleteli, aspon to bolo prijemne spestrenie...
☺ ☺ ☺
Prosím Vás, nerobte z toho drámu. Žiaden vodič nebol poškodený, nikto z iMHD nebol poškodený, tak neviem o čom to tu točíte. Aby sa v budúcnosti predišlo podobným strachom, tako odzajtra si napíšem cestou do školy každý deň zopár vozov a vymyslím si, že ich vodiči niečo zlé urobili. Ak to DPB nečíta, tak sa nič nestane a ak to číta, tak si po pár dňoch uvedomia, že sú to výmysly a už tu nebudú nič nikdy brať vážne...
Reakcia na: Andy #32356:
vies, ze ani neviem.....
Re #32357 Mat3j: Pozri, nemam nic proti tebe, tiez ma ten MAN potesil, ale realita je ina, co uz, stalo sa, zivot ide dalej ? .
Reakcia na: Ike #32355:
Re #32351 ? To si ma teda pobavil.
Reakcia na: Mat3j #32357:
Ja sa nehnevam... s "Fliacikom" som toho moc nenakecal

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.