Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Hehe... telenovela môže ísť do prdele oproti tomuto fóru... už tu len chýba to že Mat3j alebo Fliačik je nemanželske dieťa niekoho z nás a môže začať natáčať a zarábať prachy... vybavíme predaj do JOJ a Markiza a sme boháči...
Hmm, dnesok priniesol zaujimave odhalenia... Ale co uz s vami

Ja dam aj nejaku dispecersku:
na 504 dnes bude velmo zaujimavy vozik s cislom 1817 ?
Kukam ze dispecerske forum sa nam spokecizovalo ?
Reakcia na: Ike #32369:
Ten bohužial existuje.. Veď ho roky všetci poznáme 😞
Reakcia na: Andy #32367:
a Colora:)
Reakcia na: Andy #32367:
OK, asi uz budem ticho.
Ešte by sa mohol priznať ten, kto si vymyslel a simuloval "Zdenka" a bude to o.k.... 🙂
Reakcia na: Andy #32364:
Myslim si, ze toho "niekoho" malokedy napadne, aby sa pozrel tak na 98 stranu, aby si tam precital, o com sme sa rozpravali.
Reakcia na: Mat3j #32335:
Nič si z toho nerob. iMHD nemá na DPB žiadny vplyv, čo tu my z dlhej chvíle skladáme k sebe písmenká, to väčšinu profíkov, ani vrchnosť načisto nezaujíma. A trápiť ťa nemá čo - Z zaželá príjemnú šichtu každému, kto aspoň vzdialene pripomína beusáka ? a ja som tiež narozprávala mojim slintajúcim kolegom všelijaké zaručene pravdivé historky z jazdy na niečom, čo som v skutočnosti videla akurát tak na priemstaváckom šrotovisku ...
? ?
Reakcia na: Zdenko #32363:
Bože a čo ak si to tú NÁHODOU niekto prečíta? Dostane taký šok ako ty?
Reakcia na: Ike #32362:
Mali by sme to tu zapratat rychlo zopar prispevkami, aby to skoncilo niekde riadne vzadu a aby nebola sanca, aby si to niekto precital. ?
Chalani, uz vazne serte na to... tvarite sa ako by niekto umrel (fnuk asi sa rozplacem)... proste sme naleteli, aspon to bolo prijemne spestrenie...
☺ ☺ ☺
Prosím Vás, nerobte z toho drámu. Žiaden vodič nebol poškodený, nikto z iMHD nebol poškodený, tak neviem o čom to tu točíte. Aby sa v budúcnosti predišlo podobným strachom, tako odzajtra si napíšem cestou do školy každý deň zopár vozov a vymyslím si, že ich vodiči niečo zlé urobili. Ak to DPB nečíta, tak sa nič nestane a ak to číta, tak si po pár dňoch uvedomia, že sú to výmysly a už tu nebudú nič nikdy brať vážne...
Reakcia na: Andy #32356:
vies, ze ani neviem.....
Re #32357 Mat3j: Pozri, nemam nic proti tebe, tiez ma ten MAN potesil, ale realita je ina, co uz, stalo sa, zivot ide dalej ? .
Reakcia na: Ike #32355:
Re #32351 ? To si ma teda pobavil.
Reakcia na: Mat3j #32357:
Ja sa nehnevam... s "Fliacikom" som toho moc nenakecal
Reakcia na: Zdenko #32353:
Prepac Zdenko, ale radsej uz na tuto temu nic nepis lebo je to trosku o niecom inom ako ty pises. Aj keby sa to dozvedelo cele DPB tak CO? Neurobil som predsa nic ilegalne voci zakonom.

Emo: dobre, viem, je to moja vina, nemyslel som na dosledky pre vodicov. Fakt mrzi ma to ale uz sa s tym nic neda robit...

Tomas: asi sa to uz u teba neda nijako napravit, ze? Priznanie-polahcujuca okolnost.

Ike alias Dr.Ebi: To je OK. Ja som tu asi jediny, ktory sa tu nema na co hnevat, jedine na seba... ?
Reakcia na: Zdenko #32351:
A čo sa stalo? Utrpel si šok z Mat3jovho ospravedlnenia?
Reakcia na: Zdenko #32351:
To znie ako keby si otehotnel.... 🙂 🙂

a ake tajomstvo ked je pod tym tvojim prispevkom matejov prispevok ktory si kazdy precita... 🙂
Reakcia na: Emo #32350:
To je už problém DPB a mie Mat3ja. 🙂 Aj tak si myslím, že ten konkrétny príspevok keby DPB čítalo, tak tomu neuverí len tak hneď.. Veď kto by takéto veci písal na plné ústa?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.