Reakcia na: Ike #32362:
Mali by sme to tu zapratat rychlo zopar prispevkami, aby to skoncilo niekde riadne vzadu a aby nebola sanca, aby si to niekto precital. ?
Aj tak si myslím, že ten konkrétny príspevok keby DPB čítalo, tak tomu neuverí len tak hneď.. Veď kto by takéto veci písal na plné ústa?
Ike
a ake tajomstvo ked je pod tym tvojim prispevkom matejov prispevok ktory si kazdy precita...