Reakcia na: Emo #32350:
To je už problém DPB a mie Mat3ja.
Aj tak si myslím, že ten konkrétny príspevok keby DPB čítalo, tak tomu neuverí len tak hneď.. Veď kto by takéto veci písal na plné ústa?
Aj tak si myslím, že ten konkrétny príspevok keby DPB čítalo, tak tomu neuverí len tak hneď.. Veď kto by takéto veci písal na plné ústa?
Ike
a ake tajomstvo ked je pod tym tvojim prispevkom matejov prispevok ktory si kazdy precita...