Reakcia na: Zdenko #32363:
Bože a čo ak si to tú NÁHODOU niekto prečíta? Dostane taký šok ako ty?

Aj tak si myslím, že ten konkrétny príspevok keby DPB čítalo, tak tomu neuverí len tak hneď.. Veď kto by takéto veci písal na plné ústa?
Ike
ak to tu je, tak sa o tom dovzie kazdy... ☺