caf,caf máte tu niekto prodím e-mail na hlavného webmajstra?
michal416@post.sk diki ☺
michal416@post.sk diki ☺
Akurát že tam si písal na fórum len ty.
Ale veď nič za nedeje, to len Tomáš z toho robí tragédiu.
Dobre si nás dostal.
Dr. Ebi