Reakcia na: Emo #32330:
Co ty vies, ako by sa spraval Fliacik v takejto situacii. Matej, mas asi pekny problem. ?
Akurát že tam si písal na fórum len ty.
Ale veď nič za nedeje, to len Tomáš z toho robí tragédiu.
Dobre si nás dostal.
Dr. Ebi
Si hlavny podozrivy... bacha na vec... ?