Reakcia na: Emo #32330:
Co ty vies, ako by sa spraval Fliacik v takejto situacii. Matej, mas asi pekny problem. ?
Akurát že tam si písal na fórum len ty.
Ale veď nič za nedeje, to len Tomáš z toho robí tragédiu.
Dobre si nás dostal.
Emo
Ale pôsobil fakt dôveryhodne. Jediné čo mi bolo od začiatku podozrivé bolo, že tu vyťahoval na povrch také veci, ktoré by normálny vodič nevytiahol (ako že sa pohádal s cestujúcou atď.) - ten by si bol totiž vedomý toho, že sem môže nahliadnuť ktokoľvek aj z DPB, z čoho by mohli preňho potenciálne nastať aj nejaké strhnuté prémie.