Reakcia na: Dr. Ebi #32329:
No... aj to je je možné, najmä ak to bol Mat3jov spolužiak, tak určite vedel už dlhšie o tejto stránke.
Akurát že tam si písal na fórum len ty.
Ale veď nič za nedeje, to len Tomáš z toho robí tragédiu.
Dobre si nás dostal.
COLOR
#32250 Mat3j mat3j@centrum.sk 2004-11-15 21:13:35 195.168.63.239 195.168.63.239 dial63-239.ba.nextra.sk
#32203 Fliačik 2004-11-15 18:02:28 195.168.62.208 195.168.62.208 dial62-208.ba.nextra.sk