Reakcia na: Emo #32331:
Pocuj, vazne, myslis ze ten mat3jov kamos, sem chodil cital to tu (vedomosti mal take ze sem musel chodit minimalne rok) a potom tu prispel aj to hned tak ze zacal odobavat? to sa mi nezda, skor sa mi to zda na mat3ja
Max
Na linke 78 jazdí voz 1918, na linke 86/2 sa pokazila 1214, na linke 88 jazdí 4089, vyzerá to... ehm, zaujímavo - dnes som to videl prvýkrát, ešte som nečítal novinku, tak som čumel, že čo to je...
Okrem toho som pozeral, že na linke 2 jazdilo cez deň nejako veľa sólo vozov. Zrejme ZV, ale 7706 sa ako ZV netváril. A krabusti sa doobeda realizovali asfaltovaním a inými drobnými úpravami trate na Hlavnej stanici. ?