Tu je link na ten príspevok #38164. Všetkým čitateľom príjemnú zábavu. Je to fakt super ? .

Si naivny, vidno ze nevies ako to chodi... v DPB pri rieseni roznych prehreskov vodicov plati prezumpcia viny - to, co povedala jedna pani (resp. ktokolvek iny ako vodic), je zarucene pravda, najma ak to ma tomu vodicovi uskodit, a pokial vodic nedokaze ze to pravda nie je, tak ma smolu a je automaticky vinny. Skoda reci...
Zdenko
Re #32264 Darro: Som sa cudoval, ze co to pises.
V historickych analoch (z rokov 1957 - 1973) z jednych nemenovanych bratislavkych novin som vyhrabal dake zaujimavosti o nasej MHD. Napisem do diskusneho fora.