Reakcia na: Beus #32272:
Ja vôbec nechápem, čo mu tu všetci nadávajú? Ja môžem za seba vyhlásiť, že ak nejaký dvanásťročný nezletilec dokázal dlhodobo mystifikovať celé iMHD, tak je to osoba vysokej inteligencie a vyspelosti a obdivujem ho!

Andy