Reakcia na: Beus #32255:
No vidíš, a ja som bol v nedeľu za bigmacom v Dúbravke Pri náboženskom symbole kávu piť, škoda, že sme nestretli seba.
Ale mas pravdu, zabudol som, ze uz istu dobu som ho potom vidaval vo vozovni, ako z neho postupne ubudalo...
Darro
Zdenko a ty mu poriadne naloz na viecka aby si uvedomil ze iMHD taky maly skuk osierat nebude. ☠ ☠ ☠