Reakcia na: TeBeCe #32256:
Hm tak to je pekny bordel. Koľko je za jednu poistku? Ešte, že sa dá vozidlo dočasne odhlásiť, ale aj tak malo byť dávno vyradené aj z papierov.A ešte povedz, že platili aj havarijnú.Len to dokazuje bordel v DPB s heslom všetco sú na obede a nikto nič nevie.
A ešte sa spýtam komu to pošleme ako infošku ? nech narobi kriku ?
Ale mas pravdu, zabudol som, ze uz istu dobu som ho potom vidaval vo vozovni, ako z neho postupne ubudalo...
frenky