Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
1134 prave teraz na 21/1.!!! Snad ako ZV. ?
Reakcia na: frenky #32244:
"Kdezto tu do tejto kraksne sa vstrekuje pod tlakom rovno to skvapalnene CNG." myslel som tym, ze do valcov sa vstrekuje to kvapalne CNG.
Reakcia na: Andy #32243:
no mne to bolo vysvetlene tak, ze do nadrze (resp. bomb) sa tankuje kvapalne CNG, ktore sa potom pomocou splynovaca premeni z kvapaliny na plyn a ten sa potom vhana do valcov... Kdezto tu do tejto kraksne sa vstrekuje pod tlakom rovno to skvapalnene CNG.
Reakcia na: frenky #32241:
A čo je splynovač? 🙂
3191 L80 mala okolo 16:30 drobný ťukanec s autom pri vychádzaní z obratiska Prokofievova, bola tam polícia aj DN, ZV 3601.
Reakcia na: Mike #32238:
nema kabinku a ani splynovac (len teraz neviem, ci splynovac nema Nevoplan, ci Karosa)...
Reakcia na: Mike #32238:
Má nové čelá a je rekonštruovaná v Zlineri a už priamo na plyn.
Reakcia na: Fliacik #32235:
A prečo by kvôli tomu mala byť špeciálna služba? Však keď vodič ochorie, tak služba je rovnaká, len ju má iný vodič. 🙂 Jednoducho, ešte sa v MHD nevyznáš natoľko, aby si nas moho šáliť dlhodobo. 🙂 Hneď sa mi nezdalo, že ako je možné, že píšeš tvoje zlé zážitky z jazdy na iMHD. 🙂
A ešte mi vysvetlite, že čím je tá CNGvrakosa, čo je tu, taká špeciálna, že sa líši od tých našich CNG vrakosB732, ktorých tu jazdí 55.
Reakcia na: Fliacik #32235:
aha, tak potom je to vysvetlene. ?
Reakcia na: Andy #32232:
no ja neviem, ale podla mna na 37 taka sluzba nieje. Najskor koncia 37/6 ta ma ukoncenie o cca 19:30 a 37/1. ta ma ukoncenie o cca 20:45. Tak bud sa daco zmenilo, alebo som ja vol. ?
Andy: lenze ja mam zajtra specialnu sluzbu, lebo jeden vodic ochorel. A man bude!!
Reakcia na: Fliačik #32203:
Super, to sa ním možno odveziem. ? ?
Reakcia na: Andy #32231:
tak nic... tak len ta plesniva Karosa. Vychadzal som z toho, co som cital tu, aj ked mi bolo podozrive, ze som nedostal avizo o MANe. ?
Reakcia na: Fliacik #32227:
Odkedy majú vodiči také nezmyselné služby? Možno na 212, ale inak by som nepovedal. 🙂
Reakcia na: frenky #32230:
Žiaden MAN nebude... 🙂
Inak, ten Novoplan siel do Krasnan, takze z Trnavky bude jazdit ta Karosa a najnovsie aj MAN. Som zvedavy, kto s tym bude jazdit, nieco som uz pocul, ale vtedy to nebolo iste. ?
Ludia, ktori boli osloveni, aby s tym jazdili, nechceli a ani sa im necudujem.
Andy: co??! A ako to uz len ty mozes vediet?
Reakcia na: Fliacik #32227:
Niekto ťa asi nepochopil, preto novinku pridal. 🙂
No skoro, od 11:00 do 16:30, ale este neviem s čím, kolega mi musí zavolať. A prečo sa pytas?

aa prečo odišla tá novinka. Inak už sme sa dostali do vozu. 🙂

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.