Reakcia na: frenky #32230:
Žiaden MAN nebude...
A keď tu bolo Citaro, tak ho pri Technopole nejaký vodič nabúral aj lepšie...
Však prečo by mali stále testovať len jazdu vo voľnom priestore, treba to aj trochu otrieskať, nech sa ukáže kvalita. 
Fliacik
aa prečo odišla tá novinka. Inak už sme sa dostali do vozu.