Reakcia na: frenky #32244:
"Kdezto tu do tejto kraksne sa vstrekuje pod tlakom rovno to skvapalnene CNG." myslel som tym, ze do valcov sa vstrekuje to kvapalne CNG.
Jednoducho, ešte sa v MHD nevyznáš natoľko, aby si nas moho šáliť dlhodobo.
Hneď sa mi nezdalo, že ako je možné, že píšeš tvoje zlé zážitky z jazdy na iMHD.
Andy