Inak, ten Novoplan siel do Krasnan, takze z Trnavky bude jazdit ta Karosa a najnovsie aj MAN. Som zvedavy, kto s tym bude jazdit, nieco som uz pocul, ale vtedy to nebolo iste. ?
Ludia, ktori boli osloveni, aby s tym jazdili, nechceli a ani sa im necudujem.
Ludia, ktori boli osloveni, aby s tym jazdili, nechceli a ani sa im necudujem.
Andy
Dúfam, že to bude jazdiť hlavne na 31/39, to budú vidlákoštudenti pozerať, že aký moderný autobus ide.