A neexistuje do toho autobusu nudzovy vchod?
A keď tu bolo Citaro, tak ho pri Technopole nejaký vodič nabúral aj lepšie...
Však prečo by mali stále testovať len jazdu vo voľnom priestore, treba to aj trochu otrieskať, nech sa ukáže kvalita. 
Tomáš