Reakcia na: Zdenko #32221:
Áno, sklo môžu rozbiť, ale nie sú blbí, aby to robili.
A keď tu bolo Citaro, tak ho pri Technopole nejaký vodič nabúral aj lepšie...
Však prečo by mali stále testovať len jazdu vo voľnom priestore, treba to aj trochu otrieskať, nech sa ukáže kvalita. 
Tomáš