Reakcia na: Fliacik #32210:
Hehehehehehe tak to je vtip, ze? Oni Vam zabudli k tomu autobusu nieco pribalit:-P Mysliim, ze su zamknute, ci nie?
A keď tu bolo Citaro, tak ho pri Technopole nejaký vodič nabúral aj lepšie...
Však prečo by mali stále testovať len jazdu vo voľnom priestore, treba to aj trochu otrieskať, nech sa ukáže kvalita. 
Majo