Este tu nikto neodpisal BObovi, takze na 201 je 10 vozov, na 202 9, na 212 (14 aj 15 Tr) je 9 vozov a na X17 (14 aj 15 Tr) su 4 vozy. Ak ratame ze 2 su na udrzbe, na 212 aj X17 su klbaky, tri su povinna zaloha tak je vyuzitych je 35 a vozov mame v BA 34
Bola na 33, okrem nej na 33 bola aj 3603.
Darro
Na stanici pred 25 min. stal odstaveny voz 4801 Zalozne vozidlo ktore jazdilo na linke c.81 mal otvoreny zadny poklop a mlaku vody pod vozom asi mu vyvrela voda prisli mechanici a zacali opravovat.