To bude zrejme náhrada za 7909+10, ktorá bola cca o 14.15 pred zastávkou Karlova Ves posprejovaná v zadnom vozni. Jedna pani (zrejme predtým cestujúca v zadnom vozni) prišla na zastávke Karlova Ves za vodičom a oznámila mu, že má v zadnom vozni sprejera (v akcii). Vodič sa už pohýnal zo zastávky, po oznámení ale zastal a zavolal (zrejme) dispečing, pri zavretých dverách na 7910. Po asi 10-15 minútach došla polícia a dopravné nehody DP a mladého muža si zobrali ? Cestujúcich vodič zviezol po Jurigovo nám., kde ich vyložil a odstavil súpravu pri hríbikoch - tam už čakali tí istí policajti. Zdržanie aj ďalších troch súprav (5 služ. jazda, 9, 4 - čísla neviem).
Tatrovečka: No ver či never keby ťa raz videl tak by neveril že taký človek sa zaujíma o dopravu. Nechcem povedať že si niečo divné alebo choré ale proste ked som ťa raz videl na terase neveril som že to si ty...
Vsak o tom, hovorim, ze to nie je o nic prijemnejsie. ? .
Co sa tyka grafikonov MHD, moj kamarat ma s tym tiez problem. Dnes mal rannu a ked isiel jedno zo svojich neviem kolkatich kol na Molecovej mu ukazovalo -2 a ked tade siel druhykrat, tak zase +2.
Inac okolo 10:50 bolo malicke zdrzanie na ztastavke Damborskeho, stali 7737 a tusim 779?.
Re #32077 Markoff: Taky napad som tu uz navrhol, ale ako vidis, neujal sa, co je skoda, lebo vzdy sa najde nejaky debil, co si vybija energiu prave tu, a to je na nespravnom mieste.
Čo sa vytáčaš, zlatko, keby si ma poznal, tak vieš, že ja poviem "tragač" všetkému, čo má kolesá, od 4096 až po Solaris, dokonca aj auparkovej 1203. ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Fliačik