Reakcia na: Ike #32062:
Oho, pardon, pane! Keby ste mi racili ukazat, kedy som prisla ako velka voda a vsetko kritizovala, resp. ked som si protirecila. Mrzeli ma len "posilove vozy", ci "tandemy" - ako som si ich sma nazvala.Nekritizovala som, naopak snazila som sa byt ustretova a patrat po pricinach, preco tomu tak je. Este som sa v ramci vseobecnej diskusie snazila byt empaticka, co znamena, ze som sa snazila vcitit aj do pocinania "nastvanych"vodicov, ale aj hladat nejake vychodiska. Pochvala je vzdy motivujuca. A navrhla som pochvaly a mnohi to pochopili spravne a pridali sa. Nemam opravnenie niekoho sudit, vyjadrujem len nazor, na ktory mam pravo. Ved ani ja vam to Vase neberiem. Este raz dakujem vsetkym, ktori na tomto mieste vedia poradit a vysvetlit aj technicke problemy, a robia to kultivovane a vtipne!!! ❤
?
Zdenko