Reakcia na: Tatrovecka #32060:
na 198 aby nebolo co vypravit? Tak to by som sa pozrel. Podla mna 198 vypravuje Trnavka (ak sa to este nezmenilo), ktora ma mierny prebytok dlhych vozidiel. Takze za tym, ze na 198 nieco neslo hladaj nieco ine, ako to, ze niet co vypravit. ?
?
Zdenko