Reakcia na: Ike #32062:
Oho, pardon, pane! Keby ste mi racili ukazat, kedy som prisla ako velka voda a vsetko kritizovala, resp. ked som si protirecila. Mrzeli ma len "posilove vozy", ci "tandemy" - ako som si ich sma nazvala.Nekritizovala som, naopak snazila som sa byt ustretova a patrat po pricinach, preco tomu tak je. Este som sa v ramci vseobecnej diskusie snazila byt empaticka, co znamena, ze som sa snazila vcitit aj do pocinania "nastvanych"vodicov, ale aj hladat nejake vychodiska. Pochvala je vzdy motivujuca. A navrhla som pochvaly a mnohi to pochopili spravne a pridali sa. Nemam opravnenie niekoho sudit, vyjadrujem len nazor, na ktory mam pravo. Ved ani ja vam to Vase neberiem. Este raz dakujem vsetkym, ktori na tomto mieste vedia poradit a vysvetlit aj technicke problemy, a robia to kultivovane a vtipne!!! ❤
?
votrelec
staznost na vodicov:
linky c.39 busu 1602 s pravidelnym odchodom z bajkalskej o 16:36 v stredu 10.11.2004 smer slavicie udolie.
na kazdej zastavke zatvaral dvere pocas nastupovania ludi. Vonku nechal stat vzdy niekolko ludi, niekolkych pricvikol v dverach, vratane mna.
dalej na vodica 94, neviem kto to je, ale vyzera ako bezdomovec. a je to totalny nervak. mna na konecnej isiel umyselne zrazit. normalne odbocil do protismeru len aby ma skoro zrazil. som ledva uskocil. tiez priviera ludi do dveri, nezastavuje na zastavke na znamenie pri pekarni. nadava na cestujucich atd... proste raz sa neovladnem a rozbijem mu hubu asi