Reakcia na: votrelec #32053:
Uz ste boli niekedy pricviknuty do zadnych dveri niektoreho z nasich kratkych trolejbusov??? Tomu hovorim riadne pricviknutie! V Karose som bol pricviknuty velakrat a nerobim z toho velke halo....tak sa laskavo uvedomte a prestante bonzovat.
?
Maja
Takto si predstavujete zaradiť sa do EU?