Oprava: V 4.DPA je spolu 110 +/- 3 autobusy a stoho je 8 nepojazdnych ked nie viac... presne informacie nevie asi nikto, len vozmajster.
V Prahe pracuju v Dopravnom podniku taky ludia ktory tu robotu robia s kvalitou a tu na to uplne kazdy s.re.

takisto s ich osvetlenim boli problemy (co som sa ja naopravoval menicov do nich
)...



.
d3k0
Digitalne transparenty su dobra vec, ale sipim, ze zachvilu ich budu mat prve dva prototypy, lebo sa vpredu pokazila smerova tabula. Kocky su dobra vec a dost ludi sa potesilo, ked ich prvy krat zbadalo v roku 1991. Uspesne sa ich vsak zbavime... Len aby ich potom niekto vedel na historicaky namontovat spat...