Reakcia na: Andy #31977:
Súhlasím. ? Stačí si napríklad predstaviť 29ku, leto, víkendová prevádzka. Kĺbák často úplne plný, 70 percent zastávok na znamenie. Naozaj by voz musel stáť na každej z nich, ak by platilo, že sa znamenie vnútri voza dávať nemusí. ? Nočné spoje detto. ?
❤ ☠ -z blueboardu.
Z
4086 na 96/4
3020? na 85/5
1914 na 90
?